w Dobrý den, mám 3 měsíční štěně labradora a ráda bych ho naučila na granule, jakou značku bych pro něho měla vybrat? Za odpověď předem děkuji.
Dobrý den, labradorský retrívr patří mezi rychle rostoucí plemena s váhou nad 30kg v dospělosti a tak se Váš výběr z naší široké nabídky zmenšuje na receptury s názvem puppy (junior) large breed. Pokud plánujete, že hlavním zdrojem živin budou pouze granule, tak doporučuji vybírat kompletní vyvážená krmiva řady SuperPremium (například EaglePack puppy large&giant breed, Purina ProPlan puppy large breed, Nutro choice puppy large breed, apod.).

w Zdravím Vás, naše Maggie (zlatý retrívr) začíná poslední dobou odmítat své granule, dostává krmivo Anka z kuřecího masa a rýže. Myslím, že jí toto krmivo už nechutná, jaké granule bych měl od Vás koupit?
Dobrý den, přestože pes nemá tolik chuťových buněk jako my, tak se občas objeví odmítání jednotvárné stravy. Ideálním řešením takového odmítání je změna příchutě. Píšete, že Vaše Maggie dostává krmivo s kuřecím masem a tak bych si Vám dovolil doporučit změnu. Zkuste Vaší Maggie koupit krmivo obsahující například rybí a nebo jehněčí maso. Dobré zkušenosti mají naši zákazníci se značkou Purina ProPlan adult salmon a nebo Best choice adult fish. Od stejné značky bych Vám doporučil i krmivo s jehněčím masem. Výborně psům chutná i značka Nutram lamb and rice.

w Prosím doporučte mi nějaké granule pro hodně aktivního rhodeského ridgebacka.
Dobrý den, velice rád Vám nabídnu značku Nutro choice, která postavila své výrobky na masovém základě. Nutro receptury obsahuji minimálně 26-30% sušeného masa, buď kuřecího a nebo jehněčího v té nejvyšší kvalitě. Pokud je Váš miláček již dospělý, doporučoval bych jednu z těchto receptur: Nutro choice adult large (vhodné pro dospělé psy velkých a obřích plemen s běžnou a větší aktivitou) a nebo Nutro choice adult performance (ideální pro hodně aktivní psy, například psy pracující, sportující apod.).

w Dobrý den, náš pejsek musí dostávat speciální dietní granule, bohužel jsem tady u Vás nenašla žádnou ze značek, co nám doporučil náš pan doktor.
Dobrý den, pravděpodobně Váš pejsek musí dostávat speciální dietu s přímým účinkem řešící určitý problém. Tyto diety jsou značně specifické a proto je mohou prodávat jen veterináři a nebo prodejci chov. potřeb na základě předpisu od veterináře. Pro nás není problém dodat Vám dietu od firmy Hill's. Ostatní značky (Eukanuba, Royal Canin, Waltham, Purina ...) dodávat nemůžeme.